Joukkueiden yhteystiedot 2019-2020

Jokerit SB on vuonna 2013 perustettu salibandyn erikoisseura. Seuran toimialueena on koko pääkaupunkiseutu, mutta toiminta on keskittynyt tällä hetkellä Vantaan Rajakylässä sijaitsevaan Campo Centeriin. Joukkueet osallistuvat Suomen Salibandyliiton (SSBL) sarjatoiminnan lisäksi muun muassa Etelä-Suomen alueliigaan sekä erilaisiin turnauksiin.

Edustusjoukkueet

Miehet edustus (2.div.)
Joni Toivola
Puh: 050 547 2578
Email: joni.toivola@jokeritsb.fi

Naiset edustus (2.div.)
Joni Toivola
Puh: 050 547 2578
Email: joni.toivola@jokeritsb.fi

Miesjoukkueet

Miehet II (3.div.)
Samuli Puroila
Puh: 044 050 0042
Email: samuli.puroila@jokeritsb.fi

Miehet Team (4.div.)
Mikael Toivonen
Puh: 040 719 0902
Email: mikael.toivonen@jokeritsb.fi

Miehet IV (5.div.)
Beda Kolkka
Puh: 0400 464 233
Email: beda.kolkka@jokeritsb.fi


Miehet V (5.div.)
Jan Kylmämaa
Puh: 0400 771 116
Email: jan.kylmamaa@jokeritsb.fi

Naisjoukkueet

Naiset Team (3.div.)
Mikael Toivonen
Puh: 040 719 0902
Email: mikael.toivonen@jokeritsb.fi

Naiset III (3.div.)
Mia Hölimäki
Puh: 040 664 3449
Email: mia.holimaki@jokeritsb.fi

Poikajoukkueet

A-pojat
Seuran toimisto
Puh: 050 547 2578
Email: toimisto@jokeritsb.fi

E2-pojat 09
Jonathan Lindvall
Puh: 041 503 2620
Email: jonathan.lindvall@jokeritsb.fi

F1-pojat 10
Jonathan Lindvall
Puh: 041 503 2620
Email: jonathan.lindvall@jokeritsb.fi

F2-pojat 11
Tomi-Pekka Parkkinen
Puh: 040 411 6479
Email: tomi-pekka.parkkinen@jokeritsb.fi

G-pojat 12-13
Tomi-Pekka Parkkinen
Puh: 040 411 6479
Email: tomi-pekka.parkkinen@jokeritsb.fi

Tyttöjoukkueet

A-tytöt
Mia Hölimäki
Puh: 040 664 3449
Email: mia.holimaki@jokeritsb.fi