Joukkueiden yhteystiedot 2021-2022

Jokerit SB on vuonna 2013 perustettu salibandyn erikoisseura. Seuran toimialueena on koko pääkaupunkiseutu, mutta toiminta on keskittynyt tällä hetkellä Lehto Areenaan Helsingissä. Joukkueet osallistuvat Suomen Salibandyliiton (SSBL) sarjatoiminnan lisäksi muun muassa Etelä-Suomen alueliigaan sekä erilaisiin turnauksiin.

Edustusjoukkueet

Miehet edustus (2.div.)
Seuran toimisto
Puh: 050 547 2578
Email: info@jokeritsb.fi

Naiset edustus (1.div.)
Seuran toimisto
Puh: 050 547 2578
Email: info@jokeritsb.fi

Miesjoukkueet

Miehet Team (5.div.)
Beda Kolkka
Puh: 0400 464 233
Email: beda.kolkka@jokeritsb.fi


Miehet 3 (3.div.)
Samuli Puroila
Puh: 044 050 0042
Email: samuli.puroila@jokeritsb.fi

Miehet 4 (5.div.)
Mikael Toivonen
Puh: 040 719 0902
Email: mikael.toivonen@jokeritsb.fi

Naisjoukkueet

Naiset Team (3.div.)
Mikael Toivonen
Puh: 040 719 0902
Email: mikael.toivonen@jokeritsb.fi

Poikajoukkueet

P13
Jonathan Lindvall
Puh: 041 503 2620
Email: jonathan.lindvall@jokeritsb.fi

P10
Tomi-Pekka Parkkinen
Puh: 040 411 6479
Email:tomi-pekka.parkkinen@jokeritsb.fi

P9
Pekka Salonen
Puh: 050 573 7568
Email: pekka.salonen@jokeritsb.fi

Tyttöjoukkueet

Seuran toimisto
Puh: 050 547 2578
Email: info@jokeritsb.fi

Salibandykoulu

Seuran toimisto
Puh: 050 547 2578
Email: info@jokeritsb.fi