Joukkueiden yhteystiedot

Jokerit SB on vuonna 2013 perustettu salibandyn erikoisseura. Seuran toimialueena on koko pääkaupunkiseutu, mutta toiminta on keskittynyt tällä hetkellä Vantaan Rajakylässä sijaitsevaan Campo Centeriin. Joukkueet osallistuvat Suomen Salibandyliiton (SSBL) sarjatoiminnan lisäksi muun muassa Etelä-Suomen alueliigaan sekä erilaisiin turnauksiin.

Edustusjoukkueet

Miehet edustus (3.div.)
Marko Vilén
Puh: 040 730 7478
Email: marko.vilen@jokeritsb.fi

Naiset edustus (2.div.)
Joni Toivola
Puh: 050 547 2578
Email: joni.toivola@jokeritsb.fi

Miesjoukkueet

Miehet Team (3.div.)
Marko Lundsten
Puh: 045 132 8124
Email: marko.lundsten@jokeritsb.fi

Miehet III (3.div.)
Samuli Puroila
Puh: 044 050 0042
Email: samuli.puroila@jokeritsb.fi

Miehet IV (5.div.)
Beda Kolkka
Puh: 0400 464 233
Email: beda.kolkka@jokeritsb.fi


Miehet V (5.div.)
Jan Kylmämaa
Puh: 0400 771 116
Email: jan.kylmamaa@jokeritsb.fi

Naisjoukkueet

Naiset Team (3.div.)
Mikael Toivonen
Puh: 040 719 0902
Email: mikael.toivonen@jokeritsb.fi

Naiset III (3.div.)
Tim Lyytikäinen
Puh: 040 356 4500
Email: tim.lyytikainen@jokeritsb.fi

Poikajoukkueet

A-pojat
Marko Lundsten
Puh: 045 132 8124
Email: marko.lundsten@jokeritsb.fi

E2-pojat 08
Sami Ronkola
Puh: 040 756 2442.
Email: sami.ronkola@jokeritsb.fi

F1-pojat 09
Jonathan Lindvall
Puh: 041 503 2620
Email: jonathan.lindvall@jokeritsb.fi

F2-pojat 10
Jonathan Lindvall
Puh: 041 503 2620
Email: jonathan.lindvall@jokeritsb.fi

G-pojat 11
Tomi-Pekka Parkkinen
Puh: 040 411 6479
Email: tomi-pekka.parkkinen@jokeritsb.fi

G-pojat 12
Tomi-Pekka Parkkinen
Puh: 040 411 6479
Email: tomi-pekka.parkkinen@jokeritsb.fi

Tyttöjoukkueet

A-tytöt
Mikael Toivonen
Puh: 040 719 0902
Email: mikael.toivonen@jokeritsb.fi

B-tytöt
Tim Lyytikäinen
Puh: 040 356 4500
Email: tim.lyytikainen@jokeritsb.fi